To była głośna noc. Najgłośniejsza w dziejach świata… Potem nic nie było już takie, jak wcześniej. Historia zaczęła pisać się na nowo.

Od tamtego czasu, co roku w tę noc miliony ludzi na całym świecie zwraca swoje myśli w stronę Betlejem. Także my spotykamy się dzisiaj, by wspólnie i głośno – z potrzeby serca i z całej mocy – wyśpiewać świąteczną radość.

Głos Betlejem w Polsce 2019/2020 zabrzmi inaczej niż dotychczas. Artyści opowiedzą dzieje Bożego Narodzenia z osobistej perspektywy.

Wyśpiewają swoje historie, w których odbija się pięknym refleksem ten wyjątkowy dla człowieka czas przyjścia na świat Bożego Syna. To będzie koncert na wiele strun – od polskich kolęd po najpiękniejsze pieśni Bożonarodzeniowe z całego świata, od balladowych po rockowe brzmienia. Zabierzemy Was w daleką podróż dookoła świata, ale echo tej podróży wybrzmi także w osobistych i współcześnie napisanych utworach.

To będzie głośna noc… To będzie koncert na wiele głosów – na scenie pojawi się dwudziestu wykonawców. Do artystów dołączymy ze śpiewem my – widzowie. Każdy z nas ze swoimi emocjami i doświadczeniami. Z własną historią. Z całego serca i bardzo głośno powitamy Jezusa, który przychodzi nas pojednać i zbawić. Tak osobiste głosy będą rozlegać się donośnie – z całą siłą wiary w sprawczą moc Bożego Narodzenia. Stworzymy razem największy w Polsce chór kolędników, którzy niosą pomoc potrzebującym. To nie będzie cicha noc…

Betlejem w Polsce zabrzmi tym głośniej, z im większym odzewem spotka tegoroczna akcja charytatywna Ambasador Miłosierdzia.

Bo jak co roku: GRAMY i POMAGAMY! Głośno. Coraz głośniej… Na całą Polskę!


Dochód z trasy „Betlejem w Polsce” jest przeznaczony na cel charytatywny pomoc dla osób potrzebujących.

Uczestnicząc w jednym z koncertów, dzielimy się dobrem z drugim człowiekiem.

Kup bilet – zostań Ambasadorem Miłosierdzia!

Bilety dostępne na: www.betlejemwpolsce.pl, betlejemwpolsce.bilety24.pl oraz w wybranych punktach sprzedaży i parafiach.