Konkurs „Kocham Cię Tato, Kocham Cię Mamo” był realizowany przez Fundację w ramach projektu Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej „Po pierwsze Rodzina!”. Skierowany był do dzieci i młodzieży w wieku 6-18 lat. Opierał się na prostej zasadzie: młody człowiek pisze życzenia przez formularz na stronie kochamcietatomamo.pl z wykorzystaniem frazy „Kocham Cię, Tato!” „Kocham Cię, Mamo!”, a organizatorzy 24 grudnia, w wigilię Świąt Bożego Narodzenia dostarczają SMS do jego rodziców. Celem konkursu było wzmocnienie więzi rodzinnych i poprawa relacji małżeństw i rodzin w kryzysie. Chcieliśmy prostymi sposobami wdrażać umiejętności przekazywania słów, które budują a nie niszczą relacje w rodzinach. Otrzymaliśmy 768 zgłoszeń, a to oznacza, że blisko 800 rodziców coś miłego na pewno przeczytało w wigilię.

Strona www: kochamcietatomamo.pl

Fundacja Światło-Życie, facebook.com/kochamcietatomamo