Dowiedz się więcej na temat naszych dzieł!


Betlejem w Polsce

Jedyna taka trasa koncertowa – międzynarodowe kolędowanie w niezwykłych aranżacjach! Koncerty trasy odbywają się co roku w okresie Bożego Narodzenia i obejmują kilkanaście miast w całej Polsce.

Obóz św. Jana Bosko

Idea niskobudżetowego, szeroko dostępnego wypoczynku wakacyjnego od lat cieszy się dużą popularnością wśród dzieci i młodzieży oraz ich rodziców. Przygotowywane przez wolontariuszy wyjazdy dla wielu uczestników są jedyną szansą wyrwanie się z rodzinnej miejscowości w czasie przerwy w zajęciach szkolnych.

Bądź jak Jezus!

„Bądź jak Jezus!” to koncert ewangelizacyjny, który gromadzi chrześcijan z całej Polski. Po raz pierwszy odbył się w 2010 roku i spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem oraz ogromnym zainteresowaniem, czego dowodem była 10 000 publiczność.

Brama Bieszczad

Młodzieżowy Ośrodek Turystyczny „Brama Bieszczad” znajduje się w malowniczo położonej, niewielkiej wsi Olchowa w Bieszczadach Zachodnich, nad rzeką Kalniczanką. Jego doskonała lokalizacja daje wiele możliwości łatwego dostępu do pobliskich miast.

ODWAGA

Ośrodek ODWAGA w Lublinie – miejsce pomocy duchowej i terapeutycznej dla osób o niechcianych skłonnościach homoseksualnych oraz ich rodzin.

Szkoła dla Rodziców i Wychowawców

Program 10 spotkań realizowanych w Ośrodku Fundacji w Zielonej Górze skierowanych dla każdego, kto szuka sposobu na nawiązanie głębszych i cieplejszych relacji z dziećmi lub wychowankami.