Od momentu rozpoczęcia wojny organizujemy pomoc dla mieszkańców Ukrainy.

Aurelia Golda (Ośrodek Fundacji Światło-Życie Akademia Sukcesu w Jastrzębiu Zdroju) z przyjaciółmi już dwukrotnie zawoziła na Ukrainę niezbędne rzeczy, np. łóżka polowe, gaśnice, agregat prądotwórczy, karimaty itp.

Jednak to wszystko to kropla w morzu potrzeb.

Prosimy więc o wsparcie tych działań, aby kolejne najpotrzebniejsze rzeczy mogły trafić na Ukrainę. Aktualnie kompletujemy duże torby medyczne i noktowizory. Chcemy zakupić je w Polsce i jak najszybciej dostarczyć do DROHOBYCZA.

Prosimy o wpłaty na konto: Fundacja Światło-Życie 15 1240 2959 1111 0010 8656 8563 Bank Polska Kasa Opieki SA II Oddział w Katowicach – hasło UKRAINA.

A jeżeli ktoś posiada taki sprzęt i chciałby do przeznaczyć na ten cel, to prosimy o dostarczeni go do siedziby Fundacji w Katowicach, ul. Różyckiego 8 tel. 605589140.