Czas adwentu jest oczekiwaniem na narodziny Jezusa, na radosne świętowanie w gronie bliskich osób. Dzieci czekają także na prezenty i chcemy, żeby każde dziecko te prezenty mogło otrzymać.

Dlatego przeprowadzamy akcję pomocy dzieciom z Domu Dziecka ZAKĄTEK. W związku z tym organizujemy zbiórkę darów. Najbardziej potrzebne są artykuły higieniczne: szampony, płyny do kąpieli, mydła, pasty do zębów, szczoteczki do zębów, proszek do prania, ręczniki, pościel. Potrzebne są również, dla dzieci w wieku 3-8 lat: kocyki, piżamki, dresy, czapeczki, rękawice i kurteczki. Oczywiście mile widziane są także słodycze i napoje, ale te z gatunku zdrowych, bez dużej zawartości cukru.

Aby włączyć się do pomocy, można:

• ofiarować dary rzeczowe, dostarczając je do siedziby Fundacji (40-589 Katowice, ul. Różyckiego 8, tel. 605 589 140)
  • dokonać wpłaty za pomocą portalu zrzutka.pl – nasza zrzutka nosi nazwę: ZRÓBMY CUD. https://zrzutka.pl/z/zrobmycud
  • dokonać wpłaty bezpośrednio na konto Fundacji Światło-Życie nr konta 15 1240 2959 1111 0010 8656 8563 z dopiskiem ZRÓBMY CUD.

Z wpłat dokonanych zarówno za pomocą zrzutki, jak i na konto Fundacji, nasi wolontariusze zakupią towary wskazane przez Dom Dziecka i zrobią piękne paczki.

Zbiórkę będziemy prowadzić do 20 grudnia.

ZRÓBMY CUD.